O nas

 

WITAMY NA NASZEJ STRONIE

 

Manufaktura Kreo Kominki jest połączeniem pracowni rzeźbiarskiej i kaflarni, powstała z pasji do rzeźby i ceramiki. W swojej pracy staramy się połączyć sztukę z funkcją użytkową, która znajduje zastosowanie w życiu codziennym.

W naszej ofercie proponujemy Państwu kominki ceramiczne i płaskorzeźbione dekoracje ceramiczne, które posłużą jako orginalna obudowa kominka, ściany lub elewacji. Na życzenie klienta wykonamy nowy projekt, zaproponujemy odpowiednią stylistykę i kolorystykę lub wykonamy realizację wg powierzonego wzoru.

Wytwarzamy również kaflowe obudowy pieców i kominków. Produkujemy kominki z powtarzalnych kafli o tradycyjnym, kwadratowym  kształcie oraz kominki stylowe z kafli wielkoformatowych.

Wszystkie kafle produkowane są ręcznie, ta rzemieślnicza  technika wytwarzania nie zmieniła się od stuleci, każdy szczegół jest dopracowany przez nas z precyzją i starannością. Pracujemy na sprawdzonych wysokiej jakości materiałach ceramicznych. Kafle doskonale przewodzą ciepło, długo utrzymując w pomieszczeniu przyjemny klimat.

Tworzymy własne autorskie projekty artystyczne, prace inspirowane znanymi dziełami sztuki lub wg wzoru powierzonego nam przez klienta.

Wykonujemy portrety, podejmujemy tematy o motywach dekoracyjnych i sakralnych. Oferujemy także rzeźby ceramiczne, które można zakupić jako pojedyńcze egzemplarze.

Zapraszamy do współpracy, dołożymy starań aby pomóc Państwu w wyborze i realizacji projektu.